Jazyková škola

Rozhodli jste se studovat jazyky, ale nevíte, která jazyková škola je pro Vás ta pravá? Navštivte Jazykovky.cz. Naleznete zde největší databázi jazykových škol a kurzů řazených dle regionů, jazyků, případně i dalších parametrů.

Jazyková škola Plzeň

Vyhledávané heslo jazyková škola Plzeň nalezlo tisíce odkazů? Nevíte si rady, kterou školu vybrat? Navštivte Jazykovky.cz. Naleznete zde největší databázi jazykových škol a kurzů řazených dle regionů, jazyků, případně i dalších parametrů.

Jazykové školy Brno

Vyhledávané heslo jazykové školy Brno nalezlo tisíce odkazů? Nevíte si rady, kterou školu vybrat? Navštivte Jazykovky.cz. Naleznete zde největší databázi jazykových škol a kurzů řazených dle regionů, jazyků, případně i dalších parametrů.

Jazyková škola Liberec

Vyhledávané heslo jazyková škola Liberec nalezlo tisíce odkazů? Nevíte si rady, kterou školu vybrat? Navštivte Jazykovky.cz. Naleznete zde největší databázi jazykových škol a kurzů řazených dle regionů, jazyků, případně i dalších parametrů.

Jazyková škola Praha

Zajímáte se o jazyk? Jste z Prahy? Jazyková škola Praha zadejte na portál Jazykovky.cz. Naleznete zde největší databázi jazykových škol a kurzů řazených dle regionů, jazyků, případně i dalších parametrů.

Tlumočnické služby

Tlumočnické služby hledejte v Registru překladatelských firem. Vybírejte pečlivě a dopředu se seznamte s tlumočníkem. Ke každému tlumočníkovi získáte podrobné informace a stačí si jen vybrat toho pravého.

Tlumočník angličtina

Tlumočník angličtina musí mít vysoký stupeň znalostí angličtiny jako překládaného jazyka i cílového (rodného) jazyka, tedy čeština, případně slovenština. Kvalitní tlumočníky hledejte v Registru překladatelských firem.

Studium jazyků v Praze

Máte zájem o zlepšení svého jazyka? Žijete v Praze? Studium jazyků v Praze Vám zajistí zábavu a přínos v jednom. Zorientujte se v nabídce jazykových kurzů na portále Jazykovky.cz a vyberte si, co Vám bude sedět.

Překladatelské služby na míru

Překladatelské služby pro vás poskytují jednotliví překladatelé nebo překladatelské agentury. Rozsah překladatelských služeb je opravdu široký a liší se od každé překladatelské agentury či jednotlivého překladatele.

Profesionální firemní jazykové kurzy Plzeň

Potřebujete jazyk v práci? Chcete na jednání s cizinci konečně rozumět? Studujte ve firemních jazykových kurzech. Aktuální nabídku a profesionální firemní jazykové kurzy Plzeň naleznete na portálu Jazykovky.cz. Přehledně a pohodlně si vyberete!

Právní překlady

Právní překlady jsou překlady právních dokumentů a zpracovávají je odborníci z oblasti práva. Právní překlad může, ale nemusí být soudně ověřeným překladem; často je ale opatřen razítkem soudního překladatele.

Překlad arabštiny

Potřebujete překlad arabštiny? Nevíte kde hledat? Už nemusíte! Seznam proveřených překladatelů a překladatelských agentur naleznete v Registru překladatelských firem pohodlně na jednom místě. Osobní reference a doporučení jsou samozřejmostí!

Tlumočení angličtina Brno

Tlumočení angličtina Brno a dalších jazyků je specifickým oborem. Tlumočník musí umět reagovat na mluvený projev přímo, zachovat smysl sdělní a hlavní myšlenku. Spolehlivé tlumočníky z Brna naleznete v Registru překladatelských firem.


Potřebujete se zdokonalit v angličtině, němčině nebo jiném cizím jazyku? Pak vyzkoušejte slevy na jazykové kurzy ve vyhledávači slev Slevy4U.cz.

Prihláste sa na jazykové kurzy Bratislava v jazykovej škole TopEnglish. Naučíme vás anglicky a nemecky 4x rýchlejšie.

 

Kalkulace-ceny-překladu-nemčina

Reference

Mgr. Martina Šimanová, překladatel němčina - reference

Historický román Charlotte Link, Verbotene Wege (česky 2007, nakl. Fontána), překlad Martina Šimanová.