Čištění koberců a čistírna koberců

Čistírna koberců s odvozem, Praha. Čištění koberců a čalounění přímo u zákazníka. Vyčistíme i kusové koberce, tapiserie a gobelíny. Čistíme kancelářské prostory pro pražské i mimopražské firmy.

PRODUKTOVÉ A REKLAMNÍ VIDEO

Profesionálně natočené produktové video je vhodou prezentací vašeho zboží. Reklamní a produktové video dnes používá většina velkých firem.

RAUTY A CATERING

V letním období pořádáme rauty v cateringových stanech nebo na venkovních terasách. Kvalitní rauty jsou součástí nabízených cateringových služeb.

BRAZILSKÝ KERATIN

Arganový olej, brazilský keratin jsou vzácné látky se zázračnými účinky pro kvalitu vlasů. Brazilský keratin je obsažen ve vlasové kosmetice jak pro profesionální, tak i domácí vlasovou péči.

HOLZ PALETTEN

Verpackungen und Paletten sorgt für den Schutz Ihrer Waren beim Transport. Heute sind sie unter den Paletten Europaletten beliebt.

Svítidla, lustry, osvětlení

Státní maturita z matematiky

Maturita z matematiky, přípravné online kurzy, matematika k státní maturitě, maturitní otázky a didaktické testy Přípravné online kurzy středoškolské matematiky obsahující interaktivní vzorové didaktické maturitní testy k přípravě na státní maturitu z matematiky.

Věštba lásky

Věštírna lásky - online SMS věštba lásky Magická věštírna lásky - poodhalte pravdu a přivolejte do svého osudu více lásky a štěstí.

Svítidla Eglo Svítidla

Massive Svítidla Globo

Luxusní svítidla Orion

Svietidlá, lustre, osvetlenie

Centrum krbů

Máte mezi nepřijatými hovory neznámé telefonní číslo a chcete vědět, kdo volal? Potom vyzkoušejte vyhledávač telefonních čísel KdoMiVolal.cz.

Geodetická kancelář Foltnánek vyhotoví geometrický plán, zaměření pozemku i další služby v katastru nemovitostí.

Zážitky Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.

Hodinový manžel Praha - Jsem Vám vždy při ruce
Hodinový manžel Praha - Jsem Vám vždy při ruce

Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.

Vedení účetnictví Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností.

Kesla Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.

Bagety Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova.

Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.

Diamantová tužka Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.

Zkumavky Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.

Kontajnery Spoločnosť Touax ponúka obytné kontajnery, bunky a ďalšie modulové stavby.

Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.

Účetnictví Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

CityBike Prague - půjčovna kol a tůry po Praze na kole Různé druhy cyklovyjížděk po Praze. Individuální půčování kol - od jedné hodiny až po celý den. Příznivé ceny, on-line rezervace.

Jazyková škola Praha Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.

Norwit - Stavební stroje a technika
Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.

Transfer Energy - Prodej elektřiny Služby v oblasti energetiky a správy budov. Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále posyktuje kompletní služby facility management.

Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Zážitky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.

Firmy obchody a odkazy

Hudební agentura

  Úřady práce

Domácí práce, brigády

Volná pracovní místa

Práce CZ

Restaurace v ČR

 Forex - grafy a kurzy měn

 Hudební nástorje z evropského projektu Woodklang.

Cajony ručně vyrobené v Německu

Ryrmus a Jazz

Sportovní boty, obuv a oblečení HI-TEC.

Zahradní sekačky, křovinořezy a mulčovače

Prodlužování vlasů, kosmetika, masáže Brno

HI-TEC outlet, výprodej, slevy oblečení

Klimatizace, průmyslové chlazení, chladící a mrazící boxy a technologie.

Kancelářský nábytek

Ploty, pletivo, vrata, sloupky a brány.

České zahradní traktory a sekačky

Agentura PPC MAX - SEO optimalizace a PPC reklama

Oblečení pro plnoštíhlé, dámské halenky, tuniky a kabátky XXL.

Půjčovna a bazar lešení Praha

Kvalitní montované haly a ocelové konstrukce Rossí

Kvalitní autoškola Brno provádí kurzy řízení vozidel.

Klimatizácia, priemyselné chladenie, chladiaci a mraziací boxy, PUR panely.

Dodávková a osobní autodoprava do 3,5 tuny.

Taxislužba a taxi Vysočina.

Oblečení, snowboard, ubytování a boty.

Plynové, elektrické kotle, tepelná čerpadla pro Brno a kraj Vysočina.

Kvalitní schody, schodiště a zábradlí od výrobce

Levné tarify, hovory a SMS, nejlevnější volání než O2, Vodafone a T-Mobile.

Obuv a boty MAGNUM pro profesionály.

Firmy a práce na klíč - katalog firem.

Fasádní a interiérový umělý kámen pro obklady.

Krbová a kachlová kamna a sporáky Vysočanka.

Vydatné vrtané studny a vrty.

 Montované domy - montované dřevostavby na klíč

Internetový obchod e shop

Prodlužování vlasů Praha - salony Magdalena nabízí dvě metody prodloužení vlasů i další vlásenkářské služby jako výrobu paruk, příčesků a tupé na míru z vlastních, nebo evropských vlasů.

Společnost Kružík s.r.o. nabízí bohatý výběr průmyslových sekčních vrat na míru. Sekční vrata na míru vyplní dokonale všechny otvory a zamezí tak úniku tepla z budovy.

HrubyMoving - stěhování Praha. Společnost zajišťuje profesionální stěhování s třemi pobočkami v Praze, Brně a Ostravě. HrubyMoving přestěhuje byty, společnosti, i velké tovární provozy.

Ve velkoobchodu u Karbana dostanete palubky ( palubky obkladové a palubky podlahové ) několika rozměrů a také potřebné dřevěné lišty k palubkám mnoha typů a tvarů.

Společnost Celet staví úspěšné montované nízkoenergetické domy. Díky systému diffuwall a propustnosti par nedochází ke zbytečným energetickým ztrátám.

Společnost Intraco Micro se specializuje na prodej a servis mikroskopů všeho druhu. V jejich nabídce naleznete mikroskopy laboratorní, průmyslové, digitální nebo školní mikroskopy. Z nabídky mikroskopů společnosti Intraco Micro si vybere každá laboratoř.

V sortimentu obchodu JAWA naleznete typický a originální indonézský nábytek, jako šuplíkové komody a komody z masivu. Veškerý nábytek z masivu je vyráběn ručně, tradiční metodou na ostrově Jáva. Originální komody z masivu se stanou ozdobou interiéru a vtisknou mu vřelou a specifickou atmosféru.

Dřevostavby od HK Dřestav splní náročné požadavky na rychlou výstavbu a především na energetickou úsporu při následném provozu domu. Díky svým tepelně izolačním vlastnostem vám nízkoenergetické dřevostavby ušetří většinu nákladů oproti běžnému domu.

Výhradní dovozce klimatizací Fuji Kostečka Group nabízí unikátní Fuji klimatizace - AI. AI – Artifical Intelligence poskytuje velké možnosti v nastavení síly a směru cirkulace vzduchu, jako i jeho vlhkosti. Fuji klimatizace nabízí také i možnosti vytopení prostoru.

Společnost Corro Bohemia zaujímá přední pozici na českém trhu v oblasti aplikace ochranných nátěrů a hydroizolací. Corro provádí speciální hydroizolace a nátěry betonu speciálně vytovřené pro kontakt s pitnou vodou, se znečištěnou vodou, nebo pro hydroizolace nových staveb.

Advokát JUDr.Poupová nabízí komplexní právní služby ve všech oblastech práva. Specializuje se také na bytové právo. Advokáti na bytové právo zajistí vhodné nastavení smluv při prodeji bytů a nemovitostí v osobním nebo družstevním vlastnictví, včetně převodu členství v družstvu aj.

Společnost Svitap J.H.J. s.r.o. nabízí k prodeji i pronájmu montované haly. Haly od Svitap vynikají svou snadnou a rychlou výstavbou, jako i celoročním využitím.

Účetní software od Jirra se stane vašim oblíbeným pomocníkem ve vedení účetnictví a správě nemovitostí. Je vhodný především pro SVJ nebo bytová družstva. Správa nemovitostí s programy od Jirra pro vás bude hračka.

Společnost Algiz provádí zákonem daná odborná školení personálu o bezpečnosti práce a požární ochraně. Bezpečnost práce a požární ochrana je důležitá v předcházení škod při nenadálých situacích, ale především pro ochranu zaměstnanců a dalších osob nacházejících se v objektu firmy.

Firma Profima provádí rekonstrukce bytových jader v Praze a okolí. Profima provádí rekonstrukce bytových jader v panelových domech od 9-ti do 20-ti pracovních dní podle náročnosti rekonstrukce.

Chcete zažít poklidné, nebo dobrodružné vodácké zájezdy a rafting? Půjčovna lodí a raftů RioGranus produkuje vodácké zájezdy nejen na Slovensku, ale specializuje se především na jižní Evropu a Balkán. Půjčovna RioGranus nabízí také dopravu lodí na řece Hron bez příplatku.

Služby advokátní kanceláře Aksa, JUDr. Michaely Salačové jsou komplexní a zahrnují všechny typy práva, přesto se advokátní kancelář specializuje především na občasnké, rodinné a obchodní právo.

Bezděk malíři Praha – malířské práce, lakýrnické práce a rekonstrukce interiérů v Praze a okolí. Firma nabízí velký výběr barev, stylů malby i štukové dekorace.

Prvotřídní venkovní krby s udírnou vyrábí česká firma Norman spol. s r.o.. Venkovní a zahradní krby jsou v mnoha provedeních, z kterých si vybere každý ten ideální krb pro svou zahradu.

Čištění kanalizace Praha - instalatéři a topenáři Novotný provádí čištění kanalizací v Praze a okolí. Čištění kanalizace a odpadů provádí mechanickou frézou, nebo pomocí tlaku a vody.

Sběrná služba a mezinárodní doprava s GTL je zajišťována již od roku 1993. Spedici a přepravu zásilek provádí převážně v oblasti Balkánu, ale i dalších zemích Evropy. Sběrná služba, celovozové zásilky a mezinárodní doprava je zajišťována vlastními vozy, nebo ve spolupráci se smluvními partnery.

ChadBalon nabízí vyhlídkové lety balonem ve Středních Čechách. Společnost létá s horkovzdušnými balony několika velikostí. Natočí vám také záznam vašeho letu a předá na DVD.

Doplňte své sběratelské sbírky o jedinečné sběratelské předměty, filmové repliky, action figure, comics statue a anime ze světa filmu.

Oslovte umělecké filmové studio – natočení svatby a svatební video pro uchování vašich svatebních vzpomínek.

Nakupte jako vánoční dárek dřevěné hračky a dekorace do dětského pokoje pro radost vašich dětí.

Originální kvalitní kožené a latexové masky a dětské karnevalové kostýmy pobaví na každé oslavě a párty.

Vyzkoušejte LED pásky pod kuchyňskou linku a získejte tak nový moderní vzhled kuchyně.

Nové kotle a radiátory Protherm a Baxi jsou k zakoupení v naše eshopu.

Originální motokrosové oblečení, chrániče, helmy a přilby THOR MX ve všech konfekčních velikostech a barvách.

Profesionální filmové studio pro hudební videoklip nebo reklamní spot.

Písecká reklamní agentura vymyslí originální reklamu.

Naše grafické studio vytvoří originální grafiku pro vaší firmu.

Jednotný firemní corporate identity pro image vaší firmy.

Naše půjčovna motorek zapůjčí luxusní motocykly.

Filmové repliky a sběratelské předměty pro milovníky filmu a fantasy.

Společenské šaty skladem a za dobrou cenu.

Kovárna 3000 - profesionální řešení pro kováře a zámečníky

Taneční boty, tepláky, piškoty, dresy, tašky, boty na zumbu, boty na step, baletní boty od Go4Style.cz.

Gastronomické zařízení - Kronen.cz

Dárky - 007-toys.cz

Hrozí vám exekuce? Máte dluhy z půjček? Dostali jste se do finanční krize? Obraťte se na nás! Pomůžeme Vám vyřešit Vaše finanční problémy a splatit dluhy!

 

Kalkulace-ceny-překladu-nemčina

Reference

Mgr. Martina Šimanová, překladatel němčina - reference

Historický román Charlotte Link, Verbotene Wege (česky 2007, nakl. Fontána), překlad Martina Šimanová.