Zahradní technika, sekačky, karavany, obytné přívěsy, sekačky na trávu - KOBRAS

Vestavěné skříně INDECO, vestavné skříně na míru, šatny a kuchyně na míru - INDECO.CZ

Pergoly, altány, garážová stání, zastřešení terasy, zahradní nábytek, dřevěné ploty a dřevěné hračky - VETAS.CZ

Parkety a dřevěné podlahy - IBC Parkety

Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.

Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Dřevěné terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.

Koberce Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.

Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), oprava střechy atd.

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.

Sedací soupravy Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.

Společnost Sodoma Perfecta již přes 20 let dodává a instaluje markýzy, garážová vrata, předokenní rolety a venkovní žaluzie. Používáme kvalitní komponenty značek Somfy, Minirol, Climax, Lomax, Velux a dalších.

Úklidové služby Praha, úklid kanceláří, domácností, mytí oken a čištění koberců.

Jímky, septiky, bazény

Stavební společnost TK Stavby, s. r. o. nabízí širokou nabídku prací ve stavebnictví - stavbu rodinných a bytových domů na klíč, rekonstrukce RD a bytových jader a další stavební práce.

Internetový obchod Zahradní nábytek výprodej nabízí kvalitní zahradní nábytek z umělého ratanu, dřeva a hliníku.

Podlahové studio Koberce M Brno nabízí podlahovou krytinu jako např. koberce, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, marmoleum, linoleum a profesionální pokládku podlah pro Brno a okolí.

Poradenství společenství vlastníků

Poradíme Vám se změnou stanov SVJ podle zákona 89/2012 Sb. (nový občanský zákoník). Zároveň Vám poradíme s řešením situací, vymáháním pohledávek a další činností SVJ se kterou máme bohaté praktické zkušenosti od roku 2003. Od této doby vykonáváme předsedu společenství Palackého 3, dále Palackého 5 Cheb a provádíme správu domů u uvedených SVJ

Správa domů, bytů a nemovitostí

Provádíme správu domů, bytů a nemovitostí pro domy v působnosti obcí a měst Karlovarského kraje, Liberecka, Plzně a Prahy. Máme zkušenosti se správou. V rámci ceny je i podvojné účetnictví. Mandátní smlouvy nepoužíváme, od r. 2014 používáme smlouvy příkazní, které jsou výhodnější pro SVJ. Za Vaše peníze Vám odvedeme více práce, než jiní správci

Plastové okná od spoločnosti ALNA. Kvalita, spoľahlivosť a záručný i pozáručný servis.

Ecmarket.cz - drogerie, chovatelské potřeby, hračky, počítače, foto, led osvětlení, autodoplňky a elektronika

 

Kalkulace-ceny-překladu-nemčina

Reference

Mgr. Martina Šimanová, překladatel němčina - reference

Historický román Charlotte Link, Verbotene Wege (česky 2007, nakl. Fontána), překlad Martina Šimanová.