Autobusová doprava Pragotour

Toulky po Čechách, Moravě, Slezsku i zahraničí

Cestovní kancelář SMART travel nabízí dovolenou podle Vašich představ. Do široké škály našich nabídek patří zejména aktivní dovolené. Na léto si můžete vybrat cyklistické zájezdy a zájezdy na in-line brusle. Dále je velice oblíbený rafting. Zimní dovolenou můžete strávit v Alpách na lyžích, nebo na snowboardu. Zajímavou nabídkou jsou Wellness zájezdy, kdy se kombinuje relaxace a aktivní prožitek z dovolené.

NASCESKYRAJ.CZ - Internetový katalog ubytování pro Český ráj Zařídíme Vám ubytování v Českém ráji. Přes 150 objektů v přehledném katalogu. Přímé kontakty na majitele, interaktivní mapa, rychlé hledání.

Ubytovanie v Tatrách - Zakúpte si pobytové balíčky od hotelu Slovan a zažite krásnu letnú dovolenku v Tatrách!

Maximus Resort

Rozhledny v ČR - Rozhledny v České republice pěknou interaktivní formou se spoustou fotografií, videí a historických informací. Jedná se o wiki, každý návštěvník může přidat svoji fotografii nebo aktualizovat popis. Mobilní verze vždy pohotově zobrazí nejbližší rozhledny ve Vašem okolí.

Nejlevnější ubytování v Beskydech

Ubytovani v Beskydech za tu nejlepší cenu naleznete u nás. Využijte možnosti ubytování se ve staré škole na Bystrém v nádherném prostředí Beskyd. Možnost ubytování až 10-ti osob, přímo od ubytování vedou turistické stezky do okolních hor. Poznejte krásu Beskyd!

Ubytování Trojanovice v komfortním Hotelu na Dolině.

Ubytování Dolní Lomná v Beskydech u města Jablunkov a Třinec na hranici se Slovenskem

Penzion Amerika - restaurace a ubytování v hotelu u Havířova nedaleko města Ostrava, Karvina, Orlová a Český Těšín

 

Kalkulace-ceny-překladu-nemčina

Reference

Mgr. Martina Šimanová, překladatel němčina - reference

Historický román Charlotte Link, Verbotene Wege (česky 2007, nakl. Fontána), překlad Martina Šimanová.