Chcete mít zde svůj odkaz, prosím pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.preklady-francouzsky-cesky-rusky.eu - výuka francouzštiny v Praze, překlady z/do francouzštiny

LanguageLab.cz - výuka angličtiny online z pohodlí Vašeho domova. Učte se anglicky v 3D virtuálním prostředí. Rodilí mluvčí a studenti z celého světa.

Němčina na internetu – jazykové kurzy němčiny, studium v zahraničí, online kurzy, překlady.

Stáže a jazykové pobyty v JAR

Teburg.cz - E-learning

Výuka angličtiny Brno a Praha- Výuka angličtiny v Brně a v Praze, nově také výuka angličtiny přes skype.

Vzdělávací agentura Centrum služeb pro podnikání s.r.o. pořádá školení a vzdělávací kurzy v oblastech soft skills, managementu a marketingu, účetnictví, počítačů a v neposlední řadě také anglického jazyka. Ke každému kurzu dostanete zdarma naše skripta.

Vzdělávací kurzy Praha a Brno- školení a kurzy účetnictví, daní a mezd, administrativy, angličtiny, soft skills kurzy i kreativní kurzy. Všechny kurzy vyučují zkušení lektoři s praxí v oboru.

http://www.francouzstina-soukrome.eu/

Jazyková škola Lingva - Hradec Králové, Chrudim, Rychnov nad Kněžnou. Efektivní kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, čínštiny.

 

ANERI - marketing - marketingový poradce od roku 1990

STAV-AGENCY - stavební firma specializující se na zateplování budov, domů, fasád, panelových domů, střech apod.

Daně a účetnictví Hořáková - poskytujeme kompletní daňové a účetní služby v Libereckém kraji, zejména ve městech Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Semily, Turnov, Tanvald apod. Pro své klienty řešíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracováváme personalistiku a mzdy a sestavujeme daňová přiznání. Nabízíme také odborné účetní a daňové poradenství.

Společnost Taxis Iustinia s.r.o. je společnost poskytující komplexní služby v oboru vedení účetnictví, daňové evidence, personalistiky, mezd a poradenství.

 

Pokud Vás trápí problém s řídkými vlasy, zkuste použít vlasový zesilovač Mane, který zhustí Vaše vlasy za 30 sekund.

Reggaeton - Kurzy reggaetonu, salsy, bachaty a dalších tanců v Praze a dalších městech s lektory přímo z Karibiku. Užijte si zábavu na našich kurzech a udělejte něco pro svoje tělo i mysl.

Dermaroller pro vyhlazení jizev, vrásek a strií v pohodlí Vašeho domova.

Chcete mít opět bohaté vlasy? Vyzkoušejte přípravky pro zhuštění vlasů.

Nové i bazarové obytné karavany vám zajistí pohodlnou dovolenou na cestách.

Trápíte se v posilovně, držíte diety a stále se Vám nedaří zhubnout tak jak byste si představovali? Změňte to, řešením může být Liposukce, zákrok, který podstupují stovky lidí každý den. Liposukce se řadí mezi top 5 zákroků v oblasti plastické chirurgie a tento zákrok je stále více vyhledáván muži. Po odsátí přebytečného tuku budete nejen lépe vypadat, ale budete i s mnohem lépe cítit. Je známo, že zákroky z oblasti estetické medicíny mají blahodárný vliv na lidskou psychiku a jejím podstoupením můžete dosáhnout svých vysněných cílů. Někteří pacienti, kteří plastický zákrok podstoupili uvádějí, že po jejím provedení se v jejich životě dostálo i lepším životním úspěchům.

Bojíte se zákroku z oblasti plastické chirurgie? Chcete zhubnout, ale nechcete podstupovat zákrok, ale ani držet drastické diety, hladovět a omezovat se? Krabičková dieta pro Vás může být řešením. Systém, který je mylně označován jako dieta je založen na předpokladu "jez a hubni" což znamená že budete jíst celý den a navíc aktivně hubnout a to bez nežádoucího Jo-Jo efektu. Neomezujte se a vychutnávejte si 5 skvělých jídel každý den, navíc s vyváženou nutriční hodnotou.

S Windows Intune si zajistíte správu vašeho počítače a bezpečnostního softwaru na jeho ochranu. Celá služba běží v datových centrech společnosti Microsoft, takže není potřeba vytvářet jakoukoli infrastrukturu pro její fungování. Vyzkoušejte Windows Intune!, máme pro Vás připravený Windows Intune trial s 30 denní zkušební dobou!

Největší nabídka kvalitních vodovodních baterií. Pákové, kohoutkové, termosatické, vanové, sprchové, dřezové, umyvadlové, RETRO. Vodovodní baterie - více jak 50 sérií.

tvorba webových stránek

Autoškola Praha je specialistou na výuku a výcvik řízení osobního automobilu. Autoškola Praha Vám nabízí řidičský průkaz B za zvýhodněnou internetovou cenu.

 

Kalkulace-ceny-překladu-nemčina

Reference

Mgr. Martina Šimanová, překladatel němčina - reference

Historický román Charlotte Link, Verbotene Wege (česky 2007, nakl. Fontána), překlad Martina Šimanová.